aparat

مرکز تخصصی علوم اعصاب نورون هلث

از ابتدا تا کنون، همواره بزرگ‌ترین رسالت علم پزشکی یافتن راز طول عمر سالم و بدون بیماری بوده است.

بهترین تعریفی که برای بیماری توسط دانشمندان ارائه شده است انحراف از خط تعادل فیزیولوژیک است و مشخص شده سیستم عصبی عامل اصلی حفظ تعادل جسمی و روانی در بدن است.

لذا دانش علوم اعصاب با هدف برقراری تعادل در دستگاه عصبی، بهترین رویکرد را برای رسیدن به هدف اصلی طب یعنی زندگی بدون بیماری ارائه کرده است.

سیستم عصبی شامل دو بخش محیطی و مرکزی است و در واقع سیستم عصبی مرکزی تعادل فیزیولوژیک را در اعضای بدن از طریق اعصاب محیطی برقرار میکند.

مرکز نورون هلث جامع‌ترین پروسه درمانی را در هر سه مرحله پیشگیری از بیماری، تشخیص و درمان سریع بیماری، و توانبخشی معلولیتهای ناشی از بیماری، بر اساس رویکرد پزشکی خانواده، و با تکیه بر دانش علوم اعصاب در سطح سلولی مولکولی ارائه می‌دهد.

در این مرکز متخصصین با دانش روز در رشته های نوروساینس، مغز و اعصاب، نوروسرجری، روانپزشکی، روانشناسی بالینی، پزشکی خانواده، ماساژ تراپی، طب سوزنی و کاردرمانی، برای تأمین اهداف درمانی در سه سطح عنوان شده با بالاترین کیفیت، و با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه، حضور دارند.

اولویت انتخاب روش درمان، با رعایت پروتوکلهای روز دنیا، در قدم اول با روشهای غیر دارویی و غیر تهاجمی نظیر آر تی ام اس برای برقراری تعادل در سیستم عصبی مرکزی، ماساژ درمانی و طب سوزنی مدرن برای ایجاد توازن در دستگاه عصبی محیطی، و کاردرمانی برای برقراری ارتباط مؤثر بین اعصاب مرکزی و محیطی است، و در صورت نیاز به درمان دارویی، اولویت با داروهای غیرشیمیایی با تکیه بر دانش طب فاخر سنتی و ایرانی است.

یکی از برنامه های اصلی متخصصین مجموعه نورون هلث پروژه مغز سالم و افزایش بهره وری مغز با اصلاح سبک زندگی در قالب گروه درمانی با هدف است.

مرکز تخصصی علوم اعصاب

Nouron Health

aparat

پربازدیدترین مطالب سایت

اطلاعات تماس

تهران : ستارخان غرب به شرق بعد از چهارراه خسرو قبل از بازار سنتی ستارخان سمت راست داروخانه آلستوم

تهران (شعبه شرق) : فرجام غرب به شرق – بعد از ۴ راه حیدرخانی – پلاک ۷۰۰ طبقه اول

۰۹۱۲۹۳۷۳۴۴۱