aparat

حرکات اصلاحی

آرمان اصلی علوم اعصاب، افزایش طول عمر با کیفیت است و یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در کیفیت زندگی خصوصا با بالا رفتن سن، اختلالات عضلانی اسکلتی است.

ورزشهای اصلاحی روشی است که با درک درستی از آناتومی، حرکت‌شناسی و بیومکانیک عضلات، فشار روی مفاصل و ستون فقرات را کاهش می‌دهد و به بهبود کیفیت کلی عملکرد حرکتی در زندگی روزمره کمک می‌کند.


پس از شناسایی اختلالات مفصلی اسکلتی، یک متخصص ورزشهای اصلاحی می‌تواند با یک برنامه دقیق از طریق کشش عضلانی و تمرینات تخصصی به این مشکلات رسیدگی کند. همچنین با پرداختن به حرکات عملکردی بیمار و مواردی که مانع از آن می‌شود، خصوصاً در مچ پا، زانوها و لگن، به کاهش فشار وارد شده بر آن‌ها کمک می‌کند. با این روش بیمار قادر به حرکت بهتر خواهد بود و همچنین می‌تواند انواع مختلف تمرینات جدیدی که قادر به انجام آن‌ها و مناسب شرایطش است را شروع ‌کند.

همچنین این امکان را به آن‌ها می‌دهد که در یک مجموعه فعالیت‌ها و ورزش‌هایی که از آن لذت می‌برند، شرکت کنند که شاید قبلاً نمی‌توانستند انجام دهند. در مرکز نورون هلث از بهترین متخصصین ورزشهای اصلاحی برای پیشگیری و درمان دردهای عضلانی اسکلتی و محدودیت های حرکتی، در جهت پروژه اصلی این مجموعه یعنی طول عمر با کیفیت، استفاده میشود.

مرکز تخصصی علوم اعصاب

Nouron Health

aparat

پربازدیدترین مطالب سایت

اطلاعات تماس

تهران : ستارخان غرب به شرق بعد از چهارراه خسرو قبل از بازار سنتی ستارخان سمت راست داروخانه آلستوم

تهران (شعبه شرق) : فرجام غرب به شرق – بعد از ۴ راه حیدرخانی – پلاک ۷۰۰ طبقه اول

۰۹۱۲۹۳۷۳۴۴۱